Posted by: admin
Kategoria: Aktualności

Cisza z dala od miejskiego zgiełku czy wypoczynek w centrum miasta?

Górskie wędrówki czy zwiedzanie?
Tradycja czy nowoczesność?
Już nie musisz wybierać!
U nas znajdziesz to wszystko!

Kontakt z naturą, piękne krajobrazy, nastrój przedwojennej architektury i komfortowo urządzone wnętrze – to wszystko gwarantujemy w Willi
Księżówce. Położona na słonecznym zboczu, w malowniczej okolicy gór i lasów, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wisły, a zarazem zaledwie w odległości 200 metrów od centrum miasta, stanowi idealne miejsce dla osób spragnionych prawdziwego wypoczynku.

Tutaj czekają na Was komfortowo wyposażone w lodówki, czajniki, kawę i herbatę pokoje 2, 3 i 4 -osobowe z łazienkami, z dostępem do Internetu, większość z balkonami. Oferujemy pyszne śniadania oraz całodzienny dostęp do kawy i herbaty w cenie noclegów. Do dyspozycji gości pozostaje piękny, duży ogród nad brzegiem rzeki Wisły z placem zabaw dla dzieci, urokliwe tarasy ze stolikami i krzesłami ogrodowymi, bezpłatny parking, stół do ping-ponga, sala z bilardem, wiata grillowa oraz boisko trawiaste do siatkówki lub piłki nożnej.

Organizujemy wycieczki z przewodnikiem w góry oraz emocjonujące wyprawy samochodami terenowymi po wiślańskich górach. Prócz tego istnieje możliwość wypożyczenia kijów do nordic walking i rowerów, dysponujemy 4 kortami tenisowymi.
Miłośnikom pieszych wycieczek oferujemy transport na odleglejsze szlaki turystyczne, naszym busem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

admin

OPINIE

Sprawdź opinie naszych klientów:

 

Booking
9,4 / 10 - na podstawie 67 Opinii
Facebook
4,9 / 5 - na podstawie 37 Opinii
Google
4,8 / 5 - na podstawie 115 Opinii

 

x