Posted by: admin
Kategoria: Aktualności

Cisza z dala od miejskiego zgiełku czy wypoczynek w centrum miasta?
Górskie wędrówki czy zwiedzanie?
Tradycja czy nowoczesność?
Już nie musisz wybierać!
U nas znajdziesz to wszystko!

Kontakt z naturą, piękne krajobrazy, nastrój przedwojennej architektury i komfortowo urządzone wnętrze – to wszystko gwarantujemy w Willi Księżówce. Położona na słonecznym zboczu, w malowniczej okolicy gór i lasów, w bezpośrednim sąsiedztwie basenów kąpielowych oraz rzeki Wisły, a zarazem zaledwie w odległości 200 metrów od centrum miasta, stanowi idealne miejsce dla osób spragnionych prawdziwego wypoczynku.

Tutaj czekają na Was komfortowo wyposażone w lodówki, czajniki, kawę i herbatę pokoje 2, 3 i 4 -osobowe z łazienkami, z dostępem do Internetu, większość z balkonami. Oferujemy pyszne śniadania domowe, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji gości pozostaje piękny, duży ogród nad brzegiem rzeki Wisły z placem zabaw dla dzieci, urokliwe tarasy ze stolikami i krzesłami ogrodowymi, bezpłatny parking, wiata grillowa oraz boisko trawiaste do piłki nożnej, a gdy pogoda nie dopisze Goście mogą skorzystać ze stołu do ping-ponga, sali z bilardem, natomiast dzieci z nowej sali zabaw.

Łatwo stąd trafić na szlaki górskie, a zarazem dojechać do pobliskich miejscowości turystycznych (Szczyrk, Ustroń, Istebna).
W okolicy znajdują się ciekawe ścieżki spacerowe, trasy rolkowe i nartorolkowe, bike Park na wyciągu Skolnity oraz szlaki turystyczne. Jesteśmy świetną bazą wypadową na wycieczki górskie.
Miłośnikom pieszych wycieczek oferujemy transport na odleglejsze szlaki turystyczne, naszym busem.

Organizujemy wycieczki z przewodnikiem w góry oraz emocjonujące wyprawy samochodami terenowymi po wiślańskich górach. Prócz tego istnieje możliwość wypożyczenia kijów do nordic walking i rowerów, Dysponujemy 4 kortami tenisowymi, gdzie jest możliwość umówienia lekcji z instruktorem.
U nas zrealizujecie Bon Turystyczny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

admin

OPINIE

Sprawdź opinie naszych klientów:

 

Booking
9,4 / 10 - na podstawie 67 Opinii
Facebook
4,9 / 5 - na podstawie 37 Opinii
Google
4,8 / 5 - na podstawie 115 Opinii

 

x