Pytania i odpowiedzi

Dokładamy wszelkich starań o to, by w naszej willi panowała rodzinna atmosfera i aby odpoczywało się Państwu jak najlepiej. Prosimy o uszanowanie panujących tu zasad oraz uwzględnienie potrzeb innych osób przebywających w „Księżówce”.

Rezerwacja

W celu ustalenia rezerwacji pokoju proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Proszę o dokładne przemyślenie daty i czasu pobytu, ponieważ ustalony termin jest wiążący dla obu stron.

Przy rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 30% całej sumy za pobyt jednak nie mniej niż 100 zł, płatny do 3 dni roboczych od daty złożenia rezerwacji.
W przypadku braku wpłacenia zadatku w uzgodnionym terminie rezerwacja zostaje anulowana.

W tytule wpłaty prosimy o podanie nazwiska, na jakie została złożona rezerwacja oraz zarezerwowanego terminu pobytu.

W przypadku rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas, zadatek nie podlega zwrotowi. Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację cennika oraz zasad płatności w obiekcie.

Opłata za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, płatności przyjmujemy gotówką, kartą lub przelewem na konto. Cena za nocleg zawiera podatek vat 8%, nie zawiera opłaty klimatycznej nałożonej uchwałą Rady Miasta Wisła.

Dokonując dla Państwa rezerwacji pokoju w Willi Księżówka, goszcząc Państwa tutaj, dbając o bezpieczeństwo osób i mienia, a także wystawiając fakturę za pobyt, przetwarzamy Państwa dane osobowe. Dbamy o to, żeby przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywało się z poszanowaniem zasad dotyczących przetwarzania: zgodności z prawem, rzetelności, przejrzystości, ograniczenia celu, minimalizacji danych, prawidłowości, ograniczenia przechowywania oraz integralności i poufności. Informacje na temat przetwarzania danych, których udzielenie jest obowiązkiem administratora, znajdują się na naszej stronie internetowej www.ksiezowka.pl w zakładce na temat ochrony danych osobowych oraz na karcie meldunkowej.

Regulamin willi Księżówka

 1. Pokoje wynajmowane są na doby, doba trwa od godziny 14.00 do 10.00 dnia następnego.
 2. Osoba, która chce przedłużyć swój pobyt powinna zgłosić ten fakt do godz. 10.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju, właścicielom „Willi Księżówka”. Pobyt zostanie w miarę możliwości przedłużony.
 3. W przypadku, gdy Goście coś uszkodzą, zniszczą, wyrządzą jakąkolwiek szkodę powinni natychmiast zawiadomić właściciela.
 4. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy podczas pobytu.
 5. Nie akceptujemy zwierząt w obiekcie.
 6. Zabronione jest chodzenie w butach narciarskich po Willi oraz wnoszenie sprzętu narciarskiego i snowboardowego do pokoi.
 7. Właściciele Willi nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach.
 8. Willa Księżówka posiada bezpłatny parking, dostosowany dla samochodów osobowych, niestrzeżony, w związku z tym nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu pozostawionego przez Gościa na parkingu.
 9. W Willi obowiązuje zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22.00 – 6.00.
 10. Zachowanie Gości korzystających z usług Willi nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Właściciele willi mogą odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
 11. Obiekt może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył Regulamin obiektu wyrządzając szkodę w mieniu Obiektu lub Gości albo szkodę na osobie Gości, pracowników lub innych osób przebywających w obiekcie, albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowanie obiektu.
 12. W budynku „Willi Księżówka” mogą przebywać wyłącznie Goście zameldowani. Przebywanie w budynku osób NIE ZAMELDOWANYCH wymaga uzyskania zgody właściciela budynku.
 13.  Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń niestanowiących wyposażenia, jak również zabronione jest PALENIE TYTONIU i używanie ognia otwartego w całym obiekcie (Również w łazienkach i na balkonach) Pobieramy 200 zł kary za palenie papierosów wewnątrz budynku.
 14. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru w budynku a w szczególności w Sali zabaw, na placu zabaw oraz w ogrodzie, Za zachowania osób nieletnich w tym poczynione uszkodzenia lub szkody odpowiadają opiekunowie prawni dzieci.
 15. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
 16. W naszym obiekcie, wymagamy zmiany obuwia na obuwie zastępcze, co pozwoli aby Państwa pobyt u nas był czystą przyjemnością.
 17. W naszym obiekcie obowiązuje segregacja śmieci, bardzo prosimy o wyrzucanie odpadów w odpowiednio oznakowane pojemniki na śmieci.

 Będziemy wdzięczni Państwu za współpracę i przestrzeganie regulaminu.