Posted by: admin
Kategoria: Specjalne oferty

Kontakt z naturą, piękne krajobrazy, nastrój przedwojennej architektury i komfortowo urządzone wnętrze – to wszystko gwarantujemy w Willi Księżówce. Położona na słonecznym zboczu, w malowniczej okolicy gór i lasów, w bezpośrednim sąsiedztwie basenów kąpielowych oraz rzeki Wisły, a zarazem zaledwie w odległości 200 metrów od centrum miasta, stanowi idealne miejsce dla osób spragnionych prawdziwego wypoczynku.

Tutaj czekają na Was komfortowo wyposażone w lodówki, czajniki, kawę i herbatę pokoje 2, 3 i 4 -osobowe z łazienkami, z dostępem do Internetu, większość z balkonami lub wyjściem na taras.
Oferujemy pyszne śniadania domowe, podawane w formie bufetu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Do dyspozycji gości pozostaje piękny, duży ogród nad brzegiem rzeki Wisły z placem zabaw dla dzieci, ogrodowe SPA z sauną i balią z jacuzzi, urokliwe tarasy ze stolikami i krzesłami ogrodowymi, bezpłatny parking, wiaty grillowe oraz boisko trawiaste do piłki nożnej, a gdy pogoda nie dopisze Goście mogą skorzystać ze stołu do ping-ponga, sali z bilardem, natomiast dzieci z pięknie urządzonej sali zabaw z czytelnią dla rodziców.

Naszym Gościom oferujemy rabaty 15% na atrakcje w Wiśle i Ustroniu, między innymi; Baseny Kąpielowe czy Kolej Linowa na Czantorię.
Łatwo stąd trafić na szlaki górskie, a zarazem dojechać do pobliskich miejscowości turystycznych (Szczyrk, Ustroń, Istebna).
W okolicy znajdują się ciekawe ścieżki spacerowe, trasy rolkowe i nartorolkowe, bike Park na wyciągu Skolnity oraz szlaki turystyczne, jesteśmy świetną bazą wypadową na wycieczki górskie.
Miłośnikom pieszych wycieczek oferujemy transport na odleglejsze szlaki turystyczne, naszym busem.
Organizujemy wycieczki z przewodnikiem w góry oraz emocjonujące wyprawy samochodami terenowymi po wiślańskich górach. Prócz tego istnieje możliwość wypożyczenia kijów do nordic walking.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

admin

OPINIE

Sprawdź opinie naszych klientów:

 

Booking
9,2 / 10 - na podstawie 103 Opinii
Facebook
5 / 5 - na podstawie 60 Opinii
Google
4,8 / 5 - na podstawie 251 Opinii

 

x